Genel Bilgiler

 Kongre Merkezi

40. Ulusal Radyoloji Kongresi Titanic Deluxe Otel’de gerçekleştirilecektir.

 

 Toplantı Tarihleri

Kongre toplantıları, 5-10 Kasım 2019 tarihlerinde yapılacaktır.

 

 Kongre Dili

Kongre dili Türkçedir. Kongre düzenleme kurulunun uygun gördüğü salon veya salonlarda İngilizce – Türkçe ve Türkçe – İngilizce simultane tercüme sağlanacaktır.

 

 Kredilendirme

Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

 

 İzinler

Kongre  katılımı  için kurumlara verilmek  üzere  talep edilecek  kongre davet yazıları  Organizasyon  Sekreterliği aracılığı  ile isteyen  katılımcılara gönderilecektir. Bu tür  davet yazıları sadece izin amacı  ile kullanılabilir.  Bu tür  davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

 

 Sekreterya Hizmetleri

Kongre merkezindeki sekretarya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Kongre öncesinde lütfen Serenas Turizm ile irtibat kurunuz.

 

 Yaka Kartları

Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

 

 İptaller

  • Tüm rezervasyon iptallerinin Serenas Turizm’e yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.
  • 12 Haziran 2019 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin tamamı iade edilecektir.
  • 12 Haziran – 12 Temmuz 2019 tarihi arasında bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin % 50’si iade edilecektir.
  • 12 Temmuz 2019 tarihinden sonra yapılan iptallerde, geri ödeme yapılmayacaktır.